Referencje

Referencje

Co klienci sądzą na temat moich szkoleń
i coachingu?

Zaufali mi

Referencje

Co klienci sądzą na temat moich usług?

Sprawdź warsztatów i coachingu
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
health-coaching-testimonial-quote
Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam.
Wice mistrz świata w bikejoringu

Marek

Magda Fiałkowska opinie coach business life warszawa
Magda Kern life coach business coach Zurich
Moja współpraca z Magda trwa od ponad roku. Cenie sobie, swobodę i możliwość spotkań w dużych odstępach czasowych bez wymuszonego planu sesji coachingowych. W moim przypadku dało mi to przestrzeń do refleksji i podjęcia decyzji o zmianach życiowych w moim tempie. Udało mi się pokonać lęk przed podejmowaniem trudnych decyzji i tak oto przeprowadziłam się do Danii, mieszkam ze swoim partnerem i pracuje w innej branży niż dotychczas. Udało mi się pogodzi cele osobiste z karierą i przeprowadzką, co jest nie lada wyzwaniem. Otworzyłam się na nowe możliwości i inny sposób myślenia. Dość często w chwilach podjęcia decyzji dla mnie trudnych używam narzędzi, które pokazała mi Magda. Wiem, że gdy znajdę się na zakręcie to razem możemy znaleźć rozwiązanie. Szczerość i dociekliwość w rozumieniu drugiej osoby i jej toku myślenia zarazem jak elementy empatii to cechy, które wyróżniają Magdę na tle innych specjalistów w coachingu.
Project Manager

Kamila

health-coaching-testimonial-quote
Magda była moją trenerką przez kilka miesięcy na przełomie 2021/2022. Moje sesje z Magdą są niezwykle produktywne i pomocne. Jest osobą rozwiązującą problemy, która zawsze podpowiada doskonałe rozwiązania, a także praktyczne kroki, aby do nich dotrzeć. Jest przyjazna i uważna oraz posiada duże doświadczenie biznesowe. Gorąco polecam Magdę jako coacha.
Founder & Redaktor Magazynu

Richard

Magda Fiałkowska Kern trener wystąpień publicznych autoprezentacji online warszawa
opinions about Magda Kern business coach
Magda była wspaniałym źródłem wiedzy i co ważniejsze – wyjątkowo dobrze radziła sobie w dzieleniu się swoją wiedzą w formie praktycznych porad i szkoleń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wyrosłem z beznadziejnego amatora na obiecującego nowicjusza w dziedzinie przemówień publicznych i widzę różnicę zarówno w tym, jak mówię, jak i w tym, jak postrzega mnie publiczność. Moi znajomi powiedzieli nawet, że teraz znacznie lepiej radzę sobie z wznoszeniem toastów – jeśli nie jest to uznanie progresu, to nie wiem, co nim jest:) 
Business Developement Executive

Vlad

health-coaching-testimonial-quote
Magdę poznałam kilka miesięcy temu, kiedy szukałam profesjonalnego trenera. Nie byłam pewna, czy Magda może mi pomóc w innych tematach niż wystąpienia publiczne, ale dałam nam szansę….To była dobra decyzja, bo podczas naszych sesji odkryłam, że Magda ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy, takie jak podejmowanie decyzji, dzielenie się opiniami, właściwe odpowiadanie na pytania, budowanie zaangażowania zespołu, samorozwój, wystąpienia publiczne (trenowałyśmy również to!) i wiele innych. Magda pomogła mi nawet z niektórymi moimi osobistymi tematami i wyzwaniami. Jest bardzo skromną i rzetelną osobą. Bardzo zdyscyplinowana i dobrze zorganizowana osoba. Zrealizowałyśmy już 15 sesji, choć początkowo planowano tylko kilka. Magda pomogła mi się przygotować do kilku następujących po sobie wystąpień. Odbyliśmy 10 super spotkań. Po całym cyklu moje prezentacje i wystąpienia nabrały błysku, a ja jestem pewniejszy siebie. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Magdy w przyszłości. Zdecydowanie polecam.
Członke Zarządu JTI

Magda

Magda Kern business coaching opinions
Magda Fiałkowska coach opinie
Podczas naszych sesji Magda dała mi poczucie bezpieczeństwa oraz okazała szacunek i elastyczność. Jej narzędzia są kreatywne i nieszablonowe. Mimo, że Magda jest bardzo interesującą i charyzmatyczną osobą ( co można zaobserwować przy bliższym poznaniu i sposobie ubierania), nie „przytłacza” tym klienta. Energia, którą ma stymuluje do działania.
Manager sprzedaży

Kamila

health-coaching-testimonial-quote
Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Magdalena. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Jest sympatyczna, otwarta, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie, a zarazem jest dociekliwa, co sprawia, że na dany problem można spojrzeć z różnych perspektyw. Z czystym sumieniem polecam Magdalenę jako coacha.
Specjalistka ds. HR

Magda

opinie
Magda Fiałkowska coach opinie
Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!
Projektantka mody

Aleksandra

health-coaching-testimonial-quote
Magda jest świetna! Bardzo lubię z nią pracować. Dzięki Magdzie udało mi się przejść na wyższy poziom moich umiejętności prezentacyjnych.
Head of Poland, Germany i EMEA

Piotr

Zrzut ekranu (181)
Zrzut ekranu (184)
Magda była moją mentorką w trakcie przygotowań do wystąpienia na konferencji. Byłem przekonany, że o wystąpieniach wiem sporo, Magda nauczyła mnie drugie tyle ile wiedziałem. I pomogła osiągnąć coś z czego oboje byliśmy dumni. Polecam do współpracy osobom, które chcą przygotować się do ważnych wystąpień lub ogólnie popracować nas oratorstwem.
CEO

Mateusz

health-coaching-testimonial-quote
Magda pokazała mi (pomimo mojego lekkiego uprzedzenia do coachingu), że coachowanie naprawdę może mieć sens. Jej konkretne rady i pytania pomogły mi ułożyć sobie w głowie parę ważnych spraw związanych z pracą. Podjęte działania już zaczynają przynosić efekty. Oprócz tego Magda jest przemiłą, zabawną i kontaktową osobą, przy której czas płynie bardzo szybko.
Social Media Specialist

Magda

Zrzut ekranu (185)
18816693_1414240645298959_340129420_n
Niemożliwe nie istnieje! Przeczuwałam to od dawna, ale od kiedy zaczęłam pracować z Magdą Fiałkowską-Kern mocno się upewniłam w tym przekonaniu. Magda uświadomiła mi ile czasu tracę na rzeczy, które w rezultacie nie są istotne, że mogę osiągnąć dużo więcej stosując proste rozwiązania, że mogę delegować wiele zadań. Nagle wszystkie obowiązki stały się prostsze, zaczęłam mieć więcej przestrzeni na rzeczy najważniejsze. Ciągle się dziwie, bo udało mi się też zapanować nad moim komputerem, teraz jest tam cudowny porządek i harmonia. Pracuję o wiele szybciej i skuteczniej. Zyskałam spokój, większą świadomość moich celów i miejsca w jakim chcę być w przyszłości.
Startup co-founder

Milena

health-coaching-testimonial-quote
Pani Magda jest bardzo konkretnym i analitycznym coachem. Można swobodnie porozmawiać o każdym obszarze trudności życiowych i sobie to poukładać. Rozmawiałyśmy i o relacjach i o pracy i o haterach w internecie i o sposobach spędzania wolnego czasu… Stawiane przez Nią przewrotne pytania pozwalają zobaczyć wiele sytuacji z innej strony, co jest rozwijające. Dzięki temu dochodzi się do konkretnych rozwiązań, które wcześniej pozostawały nieosiągalne. Panią Magdę cechuje też duża elastyczność i brak nacisku na klienta – co jest rzadkością. Szczerze polecam!
Dyrektor Administracji

Magda

Magda
magdalena-brys
Magda potrafi zadawać pytania naprowadzające, które pomagają usystematyzować cele krótkookresowe, ale również długookresowe oraz nastawiają na dalsze działanie. Z drugiej strony to ja również zadawałam mnóstwo pytań i Magda zawsze z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem udzielała mi pewnych wskazówek, które już wykorzystałam w pracy nad sobą. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć możliwość porozmawiania!
Konsultantka

Magda

health-coaching-testimonial-quote
Magda wprowadziła mnie do świata coachingu. Nigdy wcześniej nie myślałem, że rozmowa może przynieść tak dużo dobrego. Pomogła mi zrozumieć, że niepotrzebnie się obwiniałem za wszystkie winy świata… Rozmowy z nią dają ogromną dawkę motywacji i napędzają. Dzięki niej skupiłem się tylko na tym co tak naprawdę jest dla mnie ważne w moim życiu prywatnym i zawodowym. Polecam każdemu i jestem przekonany, że jeszcze nie raz będę miał przyjemność porozmawiać z Magdą!
Fizjoterapeuta

Jakub

magda Kern coach trainer opinions
Zrzut ekranu (187)
Magda pokazała mi masę ćwiczeń związanych z dykcją, umiejętnościami przemawiania publicznego i prezencją. Bardzo szybko rozpoznała mój poziom oraz najbardziej efektywne ćwiczenia, które umożliwią mi skuteczne przekazywanie swoich argumentów oraz prezentację.
Konsultantka ds. innowacji

Izabela

health-coaching-testimonial-quote
W trakcie coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.
Prawnik

Michał

Zrzut ekranu (189)
FB_IMG_1603220904611
Praca z Magdą bardzo pomogła mi uporządkować kolejność działań. Magda uświadomiła mi kilka ważnych kwestii dotyczących strony internetowej i działań marketingowych. Jako praktyk biznesu przekazała mi informacje sprawdzone, podzieliła się własnym doświadczeniem, dzięki czemu jest wiarygodna. Polecam usługę Magdy coachingu dla przedsiębiorców.
Przesiębiorca

Grażyna

health-coaching-testimonial-quote
Magda pomogła mi przygotować się do wystąpienia na event TEDx. Pracowałyśmy wspólnie zarówno na sposobem prezentacji jak i jej merytoryczną zawartością, tak by wystąpienie miało odpowiedni flow i utrzymało uwagę widzów na odpowiednim poziomie. Dzięki uwagom Magdy wiedziałam na co zwrócić uwagę, jak pracować nad stresem, jak kontrolować czas, jak pracować głosem i emocjami. Polecam wszystkim, którzy pracują nad udoskonalaniem swoich wystąpień publicznych.
Brand Manager

Magda

magda Kern Zurich coach trainer opinions
Zrzut ekranu (182)
Współpraca z Magdą podczas przygotowań do TEDxWarsawWomen była świetnym przeżyciem: na każdym etapie przygotowywania mowy czułam od Magdy wsparcie, zwłaszcza w ostatnich dniach przed wystąpieniem Magda okazała się być niezastąpiona. Dostałam również bardzo dużo praktycznych wskazówek i rad dotyczących zarówno treści i formy mowy jak i samego sposobu występowania. Sama na pewno nie dałabym rady przejść tej drogi do czerwonej kropki i dziękuję Ci Magdo, moja mentorko, że mogłyśmy to zrobić razem.
Założycielka "Rumianki i bratki"

Krysia

health-coaching-testimonial-quote
Pani Magda Fiałkowska-Kern zorganizowała dla szefów departamentów oraz zarządu firmy szkolenie z zarządzania czasem. Przedstawione na tym szkoleniu podejście oraz zaproponowane narzędzia znajdują zastosowanie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, dają większą świadomość własnych zachowań oraz przyzwyczajeń. Przedstawione metody są proste i możliwe do wprowadzenia w życie „od zaraz”, każdy z uczestników znajdzie tam narzędzia dla siebie. Trening był przeprowadzony w sposób profesjonalny a przekazane materiały przydadzą się uczestnikom również w bieżącej działalności w firmie.
Członke zarządu

Techem SA

Magda Kern references
Pani Magda Fiałkowska-Kern poprowadziła cykl szkoleń dla pracownika naszej Firmy z zakresu wystąpień publicznych. Szkolenia obejmowały zagadnienia takie jak: radzenie sobie ze stresem, zasady tworzenia prezentacji, budowanie kontaktu z publicznością i pewność siebie na scenie. Pani Magda kompleksowo przygotowała pracownika do ważnego dla naszej Firmy wystąpienia przed dużą publicznością. W sposób bardzo umiejętny podzieliła się konkretnymi wskazówkami dotyczącymi m. in. mowy ciała, interpretacji tekstu, tworzenia nieszablonowych treści oraz zasad komunikacji. Podczas zajęć Pani Magda dała się poznać jako osoba kompetentna, fachowa oraz rzetelna, o bardzo miłym usposobieniu, dzięki czemu spotkania przebiegały w przyjemnej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnie wykorzystanego czasu. Dzięki coachingowi pracownik osiągnął zamierzony cel, a wiedzę, którą nabył, wykorzystuję na co dzień w swojej pracy, jak również dzieli się nią ze współpracownikami.
Dyrektor Marketingu

ZPUE

health-coaching-testimonial-quote
Pani Magda Fiałkowska-Kern poprowadziła szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych oraz budowanie pewności siebie na scenie” dla dwóch grup doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Kazimierzu Dolnym na konferencji naukowej. Podczas warsztatów prowadząca pokazała konkretne techniki radzenia sobie ze stresem, krytyką, budowania pewności siebie oraz interakcji z publicznością. Szkolenie było interaktywne, a Pani Magda wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, entuzjazmem i otwartością na potrzeby uczestników. Różnorodne i ciekawe ćwiczenia, a także dynamika powodowała interakcje między uczestnikami, którzy czuli się swobodnie w trakcie spotkania. Prowadząca przekazywała wiedzę w jasny i obrazowy sposób. Uczestnicy oceniają treści poznane na warsztatach jako bardzo użyteczne i przydatne, a także łatwe do przyswojenia. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdę Fiałkowską-Kern jako profesjonalną i zaangażowaną trenerkę umiejętności miękkich.
prof. nazdw. SGGW Magdalena Król

SGGW

Magda Kern public speaking coach Zurich references
Magda Kern psychologist coach Zurich references
Pani Magda Fiałkowska-Kern z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie -Mentoring z wykorzystaniem metod coachingowych dla członków Klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Szkolenie zostało zorganizowane w formie praktycznych warsztatów, a zajęcia przeprowadzono w bardzo interesujący sposób w uwzględnieniem specyficznych potrzeb członków klubu. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego Pani Magda wykazała się również umiejętnością tworzenia wspaniałej atmosfery, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z uczestnikami szkolenia oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Z całą pewnością mogę polecić Magdalenę Fiałkowską wszystkim, którzy oczekują praktycznych szkoleń na najwyższym poziomie.
CEO Witold Zielonka

Toastmasters

health-coaching-testimonial-quote
Pani Magda Fiałkowska-Kern przeprowadziła dla kadry zarządczej cykl szkoleń indywidualnych z zakresu wystąpień publicznych. Proces szkoleniowy odbył się w przyjaznej atmosferze. Pani Magda w bardzo profesjonalny i przystępny sposób wspierała swoją wiedzą oraz doświadczeniem podczas całego procesu, tworząc atmosferę zaufania. Swoim sposobem prowadzenia szkolenia motywowała do dalszej pracy własnej. W trakcie warsztatów uczestnicy otrzymywali autorskie materiały, które kompleksowo wspierały proces rozwoju umiejętności wystąpień publicznych. Pani Magda zawsze była punktualna, przygotowana i skoncentrowana na pracy z klientem. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych, którą się dzieliła w trakcie szkoleń. Sesje przyniosły bardzo dobre rezultaty. Zarówno odbiór prezentacji, a także radzenie sobie ze stresem znacząco wzrosło. Dziękujemy za przeprowadzenie cyklu szkoleń. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdę jako wyjątkowego eksperta w dziedzinie wystąpień publicznych.
Dyrektor Zarządzający

Dom100EU

dom100 pl
opinions Magda Kern coach
Podejmując się rozmowy z Magdą bałam się, co mnie czeka bo dla mnie to bardzo nowe doświadczenie, jeżeli chodzi o rozmowę ze 100% coachem. Po chwili jednak już wiedziałam, że poznałam wspaniałą, ciepłą i inteligentną osobę, która wie co robi. Magda potrafi wyciągnąć z człowieka wszystko co pozytywne i ukierunkować zagubione myśli tak, by wiedziało się co chce się osiągnąć. Uważam, że jest super coachem, godnym polecenia i znajdzie pomoc/rozwiązanie dla każdego. To co we mnie zostanie po sesjach to na pewno jej uśmiech, który nie schodził jej z twarzy podczas ciągłej rozmowy i pozytywne nastawienie. Bardzo polecam Magdę jako coacha!
Nauczycielka

Aleksandra

health-coaching-testimonial-quote
Magda w doskonały sposób przedstawiła mi pigułkę pewności osobistego ja oraz kilku praktycznych chwytów podczas Sztuki wystąpień publicznych, szkolenia, w którym brałam udział na początku września. Od tamtej pory nic tylko chce się praktykować! 🙂 Życzę wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach’a, aby trafili na Ciebie Magdo. Mam mocne przeczucie, że jeszcze nie raz się spotkamy, czego niecierpliwie wypatruję. Pozdrawiam Cię serdecznie!
Doktorantka

Hanna

opinions Magda Kern trainer Zurich
opinions about Magda Kern public speaking coach
Pierwszy raz korzystałam z usług coachingu właśnie u Magdy i jestem bardzo z niego zadowolona. Od pewnego czasu interesowałam się takimi tematami jak myślenie strategiczne, zarządzanie czasem czy wyznaczenie celów. Sesje pomogły mi znaleźć praktyczne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji w życiu oraz wyrobić nową perspektywę na wyzwania życiowe i moje zachowania. Czasami trudno zrobić to samemu, bo już masz stale nawyki i wtedy potrzebujesz pomocy profesjonalisty. Sesje były doskonałym narzędziem rozwoju osobistego i jestem za nie wdzięczna Magdzie. Bardzo polecam!
Wykładowca

Ekaterina

health-coaching-testimonial-quote
Z Magdą współpracuję ponad pół roku. Potrafi celnym pytaniem zmusić do myślenia i otworzyć oczy. Bardzo sobie cenię tę godzinę w tygodniu, kiedy mogę w 100% skupić się na rozwiązywaniu problemów, zastanowieniem się co dalej i czego tak na prawdę chcę. Świetna sprawa zarówno dla życia prywatnego jak i biznesu, który cały czas z wielką pomocą Magdy i jej doświadczenia (nie tylko coachingowego, ale też biznesowego!) się rozwija.
Przedsiębiorca

Wojtek

opinions about Magda Kern business coach
opinions about Magda Kern coach
Sesje z Magdą są jak rozmowa z samą sobą – z odbiciem w lustrze, zadającym pytania, które nigdy wcześniej nie padły, których bałyśmy się zadać w obawie przed odpowiedzią. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam co jest dla mnie tak naprawdę ważne, ustaliłam priorytety i odcięłam się od spraw, które blokowały mnie przed pójściem do przodu. Śmiało mogę powiedzieć, że Magda pchnęła mnie do realizacji największego marzenia w moim życiu. Co ważne, Magda to nie tylko świetny coach, ale również przesympatyczna dziewczyna, w której towarzystwie miło wypić lemoniadę. 
Specjalistka ds. marketing

Karolina

health-coaching-testimonial-quote
Zrezygnowałam z pracy w korporacji, postanowiłam założyć własną firmę i utonęłam w „wolnym czasie”. Kiedy nie masz odgórnie narzuconych zadań, sam musisz dobrze zaplanować swoje działania, tak żeby być efektywnym. Uczestniczyłam w warsztatach z zarządzania czasem prowadzonych przez Magdę, chciałam nauczyć się lepiej planować swój dzień tak, żeby ze wszystkim zdążyć. I się udało! Magda na warsztatach przedstawiła kilka świetnych time-hacków, przygotowała też zadania praktyczne, dzięki którym już na warsztatach uświadamiasz sobie jak lepiej zarządzić swoim czasem i planować nadchodzący dzień.
Przedsiębiorca

Zuza

opinions about Magda Kern public speaking trainer
opinions Magda Kern public speaking coach Zurich
Sesje coachingowe z Magdą zaczęliśmy od efektywniejszego zarządzania czasem. Szybko jednak głównym tematem stały się moje prawdziwe potrzeby. Coś co na początku wydawało się dla mnie ważne, zeszło na dalszy plan. Z kolei sprawy, które od dawna czekały na półce, odkurzyłem i rozpatruje na nowo. Kwestie, które poruszyliśmy wciąż krążą w mojej głowie jak planety wokół słońca. Nareszcie mój poziom motywacji wskoczył na wyższy poziom! Dzięki serdeczne:)
Trener personalny

Marcin

health-coaching-testimonial-quote
Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.
PR manager

Katarzyna

opinions Magda Kern business coach
Magda Kern opinions Zurich
Chcesz wyprostować to co pokrzywione? Odkryć to co nieodkryte? Zmienić to, co wszyscy uważają za niezmienne? Uwierzyć w siebie i znaleźć metodę na realizację własnych planów, a nie tych, które do tej pory uważałeś za własne? A może tylko wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię? Potrzebny Ci coaching. Ale jeśli Twoim celem jest naprawdę duża zmiana w życiu, coaching to za mało. Potrzebna Ci Magdalena Fiałkowska.
Prawnik

Paweł