O mnie

O mnie

Business coach, psycholog i trenerka wystąpień publicznych

Magda Kern

Czy się zajmuję?

Wspieram w rozwijaniu umiejętności wystąpień publicznych i miękkich

Cześć, jestem Magda. Wiem, jak trudno jest stanąć przed ludźmi i zrobić prezentację. Jako psycholog, coach, trener umiejętności miękkich i były wokalista, mogę pomóc Ci w radzeniu sobie ze stresem, budowaniu pewności siebie na scenie i nauce tworzenia efektownej i interesującej prezentacji za pomocą opowiadania historii technik, gestykulować, poruszać się po scenie, oddychać, tworzyć relację z publicznością, odpowiadać na nieoczekiwane pytania lub tworzyć profesjonalną prezentację multimedialną.

Jest współwłaścicielką firmy Mały Geniusz. Jest to projekt dotyczący innowacyjnej edukacji dzieci opartej na twórczej i empirycznej edukacji w takich dyscyplinach jak ekonomia, występy publiczne, reżyseria, pierwsza pomoc, eksperymenty itp. . Jako członek zarządu zarządzam rekrutacją, szkoleniami Employer Brandingiem i PR. W sezonie zarządzam prawie 100 pracownikami. Z usług skorzystało blisko 14 tys. dzieci w 7 miastach.
relationship coaching dating coach communication trainer magda kern fialkowska zurich

Kim jestem?

Klucz to umiejętności miękkie

Prowadzę dwie odnoszące sukcesy firmy. Łącząc moje doświadczenie biznesowe i sceniczne, mogę przeprowadzić Cię przez proces zmiany kierunku w kierunku Twoich celów. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu scenicznym, zdobyłam umiejętność zapewnienia odpowiednich narzędzi i metod coachingu, które wesprą Twój rozwój.

W 2021 zostałam wybrana jako jeden z najlepszych trenerów przemawiających publicznie na świecie w 2021, według rankingu Coach Foundation. Pracuję jako trener wystąpień publicznych i szef mówców w TEDxZurich. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i przedsiębiorcom w przygotowaniu ich wystąpień przed setkami osób na widowni, a także w prowadzeniu kameralnych spotkań czy prezentacji.

Kładę nacisk na edukowanie moich klientów z aktualną i naukowo-faktyczną wiedzą, a także pokazywanie narzędzi szytych na miarę z zakresu psychologii. Moją misją jest pomaganie klientom w odnalezieniu ich unikalnych talentów i rozwoju.

Dlaczego to robię?

Lubię pomagać ludziom

W wolnym czasie tańczę tańce swingowe. Uwielbiam poznawać inne kultury i kuchnie, zwłaszcza z ciepłych części globu. Już podróżowałem do ponad 30 krajów i wciąż mam wiele nowych miejsc na mojej liście miejsc do odwiedzenia. Kiedy mam czas, uwielbiam gotować zdrowo (głównie ;)) i smaczne posiłki.

Psychologia i umiejętności miękkie to dwie pasje, którym poświęcam większość czasu w formie badań i samokształcenia. Zawsze możesz mnie znaleźć z filiżanką herbaty. Od czasu do czasu gram na wiolonczeli i lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Poza zajęciami możesz mnie spotkać na imprezach lindy hop.
IMG_20190831_133212

Coaching w liczbach

0 +
Godzin pracy z klientami
0 +
godzin edukacji
0 +
Klientów

Moja edukacja

Dbam o swoje profesjonalne i merytoryczne przygotowanie do pracy z klientami.

TEDxZurich-trainer-coach-public-speaking-trainer

Referencje

Co klienci sądzą na mój emat?

Możesz przeczytać referencje tutaj:

Subskrybuj Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby zarejestrować się do subskrypcji naszego newslettera dostarczane na bieżąco!

Address

Contact

© 2020 MagdaKern.com. All Rights Reserved