Główna

Główna

Szukasz coacha?

Business coaching i trening umiejętności miękkich w całej Polsce

magda kern fialkowska dating coach relationship coach communication coach zurich bern basel luzern

Business coach i treneer Warszawa

Jako coach i trener mogę wspierać Cię w rozwoju managerskim, opanowaniu umiejętności miękkich, lepszej komunikacji czy rozwijaniu umiejętności wystąpień publicznych.

9lat

MAKSYMALIZUJ SWÓJ POTENCJAŁ i możliwości

Rozwijaj się poprzez coaching biznesowy i ucz wystąpień publicznych.

0 +
Lat doświadczeniaa
0 +
Godzin pracy z klientami
0
Fakultety
Magda Fiałkowska Kern trener wystąpień publicznych autoprezentacji online warszawa
Magda była moją trenerką przez kilka miesięcy na przełomie 2021/2022. Moje sesje z Magdą są niezwykle produktywne i pomocne. Jest osobą rozwiązującą problemy, która zawsze podpowiada doskonałe rozwiązania, a także praktyczne kroki, aby do nich dotrzeć. Jest przyjazna i uważna oraz posiada duże doświadczenie biznesowe. Gorąco polecam Magdę jako coacha.
RICHARD
/Założyciel i redaktor magazynu
Magda Kern business coaching opinions
Magda ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy, takie jak podejmowanie decyzji, dzielenie się opiniami, właściwe odpowiadanie na pytania, budowanie zaangażowania zespołu, samorozwój, wystąpienia publiczne (trenowałyśmy również to!) i wiele innych. Magda pomogła mi nawet z niektórymi moimi osobistymi tematami i wyzwaniami. Jest bardzo skromną i rzetelną osobą. Bardzo zdyscyplinowana i dobrze zorganizowana osoba. Magda pomogła mi się przygotować do kilku następujących po sobie wystąpień. Po całym cyklu moje prezentacje i wystąpienia nabrały błysku, a ja jestem pewniejszy siebie. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Magdy w przyszłości. Zdecydowanie polecam.
MAGDA
Czóonek Zarządu JTI
Zrzut ekranu (184)
Magda była moją mentorką w trakcie przygotowań do wystąpienia na konferencji. Byłem przekonany, że o wystąpieniach wiem sporo, Magda nauczyła mnie drugie tyle ile wiedziałem. I pomogła osiągnąć coś z czego oboje byliśmy dumni. Polecam do współpracy osobom, które chcą przygotować się do ważnych wystąpień lub ogólnie popracować nas oratorstwem.
Mateusz
CEO
opinions about Magda Kern business coach
Magda była wspaniałym źródłem wiedzy i co ważniejsze – wyjątkowo dobrze radziła sobie w dzieleniu się swoją wiedzą w formie praktycznych porad i szkoleń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wyrosłem z beznadziejnego amatora na obiecującego nowicjusza w dziedzinie przemówień publicznych i widzę różnicę zarówno w tym, jak mówię, jak i w tym, jak postrzega mnie publiczność. Moi znajomi powiedzieli nawet, że teraz znacznie lepiej radzę sobie z wznoszeniem toastów – jeśli nie jest to uznanie progresu, to nie wiem, co nim jest:)
Vlad
Business Developement Executive

Spotkajmy się w krótce!

© MagdaKern.com. All Rights Reserved