Business coaching

Business coaching

Business coaching online

Chcesz rozwinąć np. umiejętności komunikacji, radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, rozwiązywania problemów, zarządzania zespołem, a może potrzebujesz zdefiniować cel lub omówić bieżące wyzwania w firmie? Jeśli tak, to business coaching może być dla Ciebie.

Business coaching w Warszawie

Jak rozwijać się jako lider?

Business coaching to forma wsparcia pracowników, menedżerów średniego i wyższego szczebla. Podczas sesji pracujemy nad efektywnością, komunikacją interpersonalną, zarządzaniem stresem, umiejętnościami negocjacyjnymi, stylem zarządzania, asertywnością, work-life balance, delegowaniem zadań, zarządzaniem czasem, wystąpieniami publicznymi i wieloma innymi.

Business Coaching Online

Nad jakimi temat możemy pracować?

Strengthening your motivation magda kern

Wzmocnienie motywacji

time management zurich training coaching

Zarządzanie sobą w czasie

dating workshops dating coach in english zurich

Ustalanie krótko i długoterminowych celów

how to be assertive zurich coaching

Asertywność

date coach dating coaching Zurich

Wypalenie zawodowe

public speaking coaching and training zurich Magda Kern

Wystąpienia publiczne

job interview how to prepare zurich coach

Zmiana pracy

decision making

Dylematy decyzyjne

how to negotiate negotiation techniques zurich trainign coaching

Negocjacje

stress management for managers zurich training workshops coaching

Radzenie sobie ze stresem

values how to find them zurich coaching

Definiowanie wartości

Finding solutions in difficult situations​ coach psychologist zurich

Znajdowanie rozwiazań w trudnych sytuacjach

self-confidence coaching zurich

Budowanie pewności siebie

Why I always pick the same type of partners

Delegowanie zadań

team buliding how to manage team zurich coach

Budowanie zwinnych zespołów

Business coaching w Warszawie

Jak to wygląda?

Spotykamy się co 1-2 tygodnie

Dzielę się z Tobą aktualną wiedzą psychologiczną, a także najlepszymi praktykami biznesowymi

Sesja trwa 60 minut

Kieruję się standardami etycznymi ICF

Możemy połączyć się przez dowolną aplikację, dzięki czemu możesz dołączyć do naszego spotkania z dowolnego miejsca

Nasza relacja opiera się na zaufaniu i partnerstwie

Możesz spodziewać się prac domowych

Proces coachingu biznesowego obejmuje od 5 do 10 sesji

Co mówią o mnie moi klienci?

Twoje cele i preferencje i będą najważniejsze w naszej relacji coachingowej.

W moim przypadku caoching dał mi przestrzeń do refleksji i podjęcia decyzji o zmianach życiowych w moim tempie. Udało mi się pokonać lęk przed podejmowaniem trudnych decyzji i tak oto przeprowadziłam się do Danii, mieszkam ze swoim partnerem i pracuje w innej branży niż dotychczas. Udało mi się pogodzi cele osobiste z karierą i przeprowadzką, co jest nie lada wyzwaniem. Otworzyłam się na nowe możliwości i inny sposób myślenia. Dość często w chwilach podjęcia decyzji dla mnie trudnych używam narzędzi, które pokazała mi Magda. Wiem, że gdy znajdę się na zakręcie to razem możemy znaleźć rozwiązanie. Szczerość i dociekliwość w rozumieniu drugiej osoby i jej toku myślenia zarazem jak elementy empatii to cechy, które wyróżniają Magdę na tle innych specjalistów w coachingu.
Kamila
Project Manager
Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam.
Marek
Wice mistrz świata w bikejoringu
Magda była wspaniałym źródłem wiedzy i co ważniejsze – wyjątkowo dobrze radziła sobie w dzieleniu się swoją wiedzą w formie praktycznych porad i szkoleń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wyrosłem z beznadziejnego amatora na obiecującego nowicjusza w dziedzinie przemówień publicznych i widzę różnicę zarówno w tym, jak mówię, jak i w tym, jak postrzega mnie publiczność. Moi znajomi powiedzieli nawet, że teraz znacznie lepiej radzę sobie z wznoszeniem toastów – jeśli nie jest to uznanie progresu, to nie wiem, co nim jest:)
Vlad
Business Development Executive
Podczas naszych sesji odkryłam, że Magda ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy, takie jak podejmowanie decyzji, dzielenie się opiniami, właściwe odpowiadanie na pytania, budowanie zaangażowania zespołu, samorozwój, wystąpienia publiczne (trenowałyśmy również to!) i wiele innych. Magda pomogła mi nawet z niektórymi moimi osobistymi tematami i wyzwaniami. Jest bardzo skromną i rzetelną osobą. Bardzo zdyscyplinowana i dobrze zorganizowana osoba. Magda pomogła mi się przygotować do kilku następujących po sobie wystąpień. Po całym cyklu moje prezentacje i wystąpienia nabrały błysku, a ja jestem pewniejszy siebie. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Magdy w przyszłości. Zdecydowanie polecam.
Magda
Członek zarządu JTI

Jak działa business coaching?

Dla kogo jest business coaching?

Magda Fiałkowska-Kern business coach Warszawa

Dlaczego ja?

Jestem trenerem umiejętności miękkich i coachem akredytowanym przez ICF na poziomie PCC. Spędzam niekończące się godziny na mojej edukacji, aby lepiej pomagać klientom.

Już od 8 lat prowadzę dwa odnoszące sukcesy biznesy.
W sezonie zarządzam zespołem prawie 100 współpracowników. Łącząc moje doświadczenie biznesowe i sceniczne, poprowadzę Cię przez proces zmiany kierunku w kierunku Twoich celów. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu scenicznym, zdobyłam umiejętność zapewnienia odpowiednich narzędzi i metod coachingu, które wesprą Twój rozwój.

W 2021 r. zostałem wybrany jako jeden z 11 najlepszych trenerów przemawiających publicznie na świecie 2021 r. według rankingu Coach Foundation. Pracuję jako trener wystąpień publicznych i Head of Speakers w TEDxZurich. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i przedsiębiorcom w przygotowaniu ich wystąpień przed setkami osób na widowni, a także w prowadzeniu kameralnych spotkań czy prezentacji.

Kładę nacisk na edukowanie moich klientów z aktualną i naukowo-faktyczną wiedzą, a także pokazywanie szytych na miarę narzędzi z zakresu psychologii. Moją misją jest pomaganie klientom w odnalezieniu ich unikalnych talentów i rozwoju. Czy jesteś gotowy na naukę?

Business Coaching Warszawa

Pracuj ze mną indywidualnie!

Możesz spotkać się ze mną online na bezpłatną sesję demo. Możemy porozmawiać o tym, jak mogę Cię wesprzeć, określić cele coachingu i zdecydować, czy chcemy kontynuować wspólną podróż.

Business coach Warszawa

Jak działa coaching?

01

Sesja demo

02

Proces coachingowy

03

Rozwój

04

Osiągnięcie celu

Zapisz się na

SESJE COACHINGOWĄ

Gotowa? Gotowy?

Chcesz ze mną pracować?